Czy kiedyś trafiła ci się niespodziewana okazja, która nigdy więcej się nie powtórzyła, a ty z niej nie skorzystałeś, bo brakowało ci pieniędzy na koncie? Przypomnij sobie, co to było? Wymarzona wycieczka do egzotycznego kraju, biżuteria od projektanta, a może wymarzone buty? Tak, takich okazji wiele przechodzi nam koło nosa każdego dnia… bo akurat zabrakło gotówki, bo wcześniej zepsuł się samochód i na naprawę wydałeś ostatnie odłożone pieniądze. Wiele osób, które znajdą się w takich sytuacjach, korzysta z opcji chwilówki przez sms. Pożyczki sms czy kredyt sms są oferowane przez kilka instytucji finansowych. My jednak zachęcamy do bardziej rozważnej decyzji. Mamy dla ciebie bowiem taką ofertę, która pozwoli ci zaplanować zakup, przemyśleć go, nie działać impulsywnie. Wejdź na stronę Vivus.pl, dowiedz się, jak wziąć pożyczkę na wykorzystanie każdej nadarzającej się okazji!

 

Jak to działa?

Teoretycznie mechanizm pożyczki przez sms wymaga tylko posiadania telefonu, rejestracji na stronie instytucji finansowej i złożenia wniosku. Jednak czy w ten sposób można wygodnie zaplanować pożyczkę i ustalić termin jej spłaty? Teraz szybką pożyczkę możesz otrzymać również za pośrednictwem strony mobilnej Vivus.pl dostępnej na telefonie lub tablecie. Pożyczkę w Vivus.pl można zaciągnąć błyskawicznie, w każdej chwili, jeśli okaże się, że nasz zakup lub okazja są rzeczywiście tego warte. Pamiętaj, spiesz się powoli! Zwłaszcza, gdy chcesz wykorzystać okazję życia.

 

 

Każdy to potrafi

A jeśli czeka cię poważniejszy zakup, bo na przykład pralka już zupełnie nie działa lub lodówka zaczęła grzać, nie poprzestawaj na udaniu się do jednego, najbliższego sklepu i wysłaniu sms, by otrzymać pożyczkę na sms. Takie praktyczne zakupy, które czasem są niezbędne, też mogą być doskonałą okazją! Zacznij od przejrzenia oferty w Internecie, porównania cen towarów, sprawdzenia opinii o sklepach internetowych. Być może warto odebrać towar osobiście, bo tak będzie sporo taniej? A może wystarczy zamówić przez Internet, by skorzystać z atrakcyjnego rabatu? Nie spiesz się w trakcie robienia zakupów i łapaniu okazji! Dzięki temu, że zajrzysz do Internetu i nie poprzestaniesz na wizycie w jednym sklepie, zyskasz też chwilę, by spokojnie zaplanować swoją pożyczkę korzystając ze strony Vivus.pl. Pośpiech i pożyczki sms wcale nie będą dobrym rozwiązaniem, gdy musisz na przykład szybko wymienić sprzęt domowy lub dokonać innego, ważnego dla siebie zakupu. Pożyczkę z Vivus.pl możesz otrzymać szybko i bez zbędnych formalności. Ale najpierw porównuj, policz, sprawdź!