Pożyczka online na 60 dni

Pożyczki online na 60 dni są cenionym produktem finansowym – 2 miesiące na spłatę zobowiązania to dla pożyczkobiorcy duży komfort i większe poczucie bezpieczeństwa. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, VIVUS stworzył ofertę pierwszej pożyczki na 3000 zł i 0% RRSO (Przykład reprezentatywny na dole strony), udzielanej na okres 61 dni. Oznacza to, że szybka gotówka jest dostępna na jeszcze korzystniejszych warunkach niż dotychczas.

Kiedy warto wziąć pożyczkę na 61 dni?

Pożyczki z 60-dniowym okresem spłaty to większa elastyczność – szczególnie dla osób, które żyją „od pierwszego do pierwszego”. Z punktu widzenia potencjalnego pożyczkobiorcy, spłata zobowiązania w 30 dni może być zbyt dużym obciążeniem dla budżetu domowego. Taki krok jest opłacalny wyłącznie wtedy, gdy pożyczkobiorca jest pewien, że bez problemu ureguluje dług w wyznaczonym terminie i rzeczywiście potrzebuje nagłego zastrzyku gotówki na krótki czas. Z kolei pożyczki na 61 dni mogą być korzystną ofertą dla większej ilości osób, bo zwyczajnie wydłużają czas na zgromadzenie środków potrzebnych do spłaty należności.

Promocyjna oferta pierwszej pożyczki na 61 dni za darmo od VIVUS

Standardowa oferta pożyczek online zakłada ich spłatę w ciągu 30 dni. VIVUS oferuje swoim klientom promocyjną ofertę pożyczki na dwa miesiące – czyli z aż dwukrotnie dłuższym terminem spłaty, bez dodatkowych kosztów (przykład reprezentatywny promocyjnej pierwszej pożyczki na 61 dni poniżej, na dole strony). To kolejny krok do zwiększenia konkurencyjności oferty instytucji pozabankowej w stosunku do pożyczek udzielanych przez banki.

Zaletą pożyczki na 61 dni jest też fakt, że proces wnioskowania i wypłaty gotówki jest taki sam, jak w przypadku standardowej miesięcznej pożyczki online. To podnosi konkurencyjność oferty nie zmniejszając jednocześnie jej dostępności dla klienta.

Mniejsze ryzyko opóźnień w spłacie pożyczki na 60 dni

Wydłużony termin spłaty pożyczki to jednocześnie dłuższy czas na zebranie kwoty potrzebnej do spłaty zobowiązania. Ryzyko opóźnień w spłacie jest zminimalizowane, a ty nie musisz się martwić, że pożyczkę będziesz musiał uregulować z kolejnej pensji.

  • Chwila oddechu dla budżetu domowego na 60 dni

Wybierając pożyczkę na 60 dni można zyskać czas i dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową. W przypadku zobowiązania na 30 dni – pożyczkobiorca niemal natychmiast po otrzymaniu pieniędzy, musi pomyśleć o tym, skąd weźmie środki na spłatę zobowiązania. Pożyczka z dłuższym terminem spłaty pozwala lepiej rozplanować rodzinny budżet – rozdzielić priorytet wydatków i opracować plan spłaty zobowiązania finansowego.

  • Dwie pensje na spłatę pożyczki

Pożyczka na jeden miesiąc to konieczność spłaty z jednego miesięcznego wynagrodzenia. Natomiast wzięcie pożyczki na dwa miesiące to dysponowanie środkami z dwóch wynagrodzeń. Pozornie to niewiele, ale możliwość rozdysponowania większej ilości środków w dłuższym czasie zwiększa szanse na terminową spłatę pożyczki.

  • Szansa na dodatkowy zarobek przez 60 dni

Dwumiesięczny okres spłaty to świetna okazja na znalezienie dodatkowego źródła dochodu, który podreperuje domowy budżet. Jeśli w danym momencie brakuje ci środków możesz wziąć pożyczkę z dłuższym okresem spłaty - uzupełnisz dziurę finansową i masz więcej czasu na znalezienie dodatkowego źródła dochodu, który pozwoli ci spłacić pożyczkę w terminie.

pożyczka online na 60 dni w Vivus

Jakie są warunki spłaty pożyczki na 60 dni?

Oferta VIVUS dotyczy tylko pierwszej pożyczki na 3000 zł, 0% RRSO, spłacanej po 61 dniach od momentu zawarcia umowy (Przykład reprezentatywny znajduje się na końcu artykułu, na dole strony). Pożyczka jest darmowa, co oznacza, że spłacasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

  • Ile mogę pożyczyć i na jak długo? W ramach oferty VIVUS możesz pożyczyć 3000 zł na 61 dni. Przy kolejnym zobowiązaniu maksymalna kwota pożyczki zwiększa się do 7500 zł, ale czas spłaty zobowiązania to 30 dni.
  • Wydłużenie terminu spłaty pożyczki W VIVUS masz możliwość przedłużenia terminu spłaty pierwszej pożyczki 0% RRSO (Przykład reprezentatywny na dole strony) dwa razy. Aby sprawdzić możliwości wydłużenia spłaty pożyczki wystarczy zalogować się do profilu klienta lub skontaktować z nami.
  • Spłata pożyczki na 61 dni Wystarczy, że zrobisz przelew online na nasze konto, aby spłacić pożyczkę. Jeśli korzystasz z opcji pożyczki na 61 dni w momencie wnioskowania otrzymujesz dokładną datę spłaty pożyczki. Informacje dotyczące spłaty w każdej chwili możesz sprawdzić też na swoim indywidualnym profilu klienta.

Czy pożyczka online pożyczka online na 2 miesiące jest bezpieczna?

Oczywiście! Dokładamy najwyższych starań, aby zaproponowana przez VIVUS oferta była nie tylko konkurencyjna, ale i bezpieczna dla obydwu stron.

  • Dłuższy o miesiąc okres spłaty Wydłużenie terminu spłaty pożyczki daje pożyczkobiorcy dłuższy czas na zgromadzenie środków. To automatycznie zwiększa szanse na spłatę zaciągniętej pożyczki w terminie.
  • Weryfikacja pożyczkobiorców w rejestrach Aby zwiększyć bezpieczeństwo weryfikujemy naszych wnioskodawców w bazach BIK i BIG. Pamiętaj, że możesz złożyć wniosek o pożyczkę w VIVUS, nawet jeśli posiadasz inne kredyty lub pożyczki. Zanim udzielimy Ci pożyczki, sprawdzimy, czy nie zalegasz z ich spłatą w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) i biurach informacji gospodarczej (BIG).
  • Członkostwo w PZIP Warto podkreślić, że VIVUS jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych (PZIP) czuwającego nad przestrzeganiem etyki i zasad uczciwej konkurencji w sektorze instytucji pozabankowych.

Pamiętaj! Zanim zdecydujesz się na pożyczkę powinieneś we własnym zakresie przeanalizować swoją sytuację i upewnić się, że będzie w stanie spłacić zobowiązanie w terminie. Aby ci to ułatwić VIVUS dokłada wszelkich starań, aby warunki udzielania pożyczki były przejrzyste. Dzięki temu nasi pożyczkobiorcy mają pełne spektrum informacji dotyczących udzielanej im pożyczki – począwszy od kosztu pożyczki po termin spłaty.

Pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp. z o.o. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, www.vivus.com.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; całkowita kwota do zapłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 30.04.2021 r.

Całkowita kwota pożyczki 1400 zł
Całkowita kwota do spłaty 1400 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1400 zł; całkowita kwota do zapłaty 1400 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 03.01.2022 r.