Pożyczka dla każdego

Co oznacza pożyczka dla każdego? Czy oznacza brak ograniczeń wiekowych, brak wymogów jeśli chodzi o zdolność kredytową, zatrudnienie? Czy istnieje pożyczka, którą otrzyma każdy?

Pożyczka dla każdego – czyli dla kogo?

Pożyczką dla każdego potocznie nazywa się kategorię pożyczek, które charakteryzują się względną dostępnością – udzielane są zwykle przez instytucje pozabankowe, na dowolny cel i nie wymagają dostarczania zaświadczeń o zarobkach. To znaczy, że o taką pożyczkę mogą wnioskować również osoby bez stałego zatrudnienia, studenci czy emeryci. Wystarczy, że będą zdolne spłacić zobowiązanie w określonym terminie.

Na jakich warunkach dostanę pożyczkę dla każdego?

Pożyczka dla każdego to nie tylko brak formalności i dowolność w kwestii celu, na który przeznacza się pieniądze. To również bardzo intuicyjna, przejrzysta i prosta procedura jej udzielania. W vivus.pl wystarczy wejść na stronę internetową, zaznaczyć kwotę pożyczki i kliknąć „Weź pożyczkę”. Wszystkie koszty pożyczki i całkowita kwota do spłaty są od razu widoczne i jasno określone. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Dodatkowo, pierwsza pożyczka do 3000 zł w VIVUSIE jest za darmo (0% RRSO – przykład reprezentatywny na końcu artykułu). To znaczy, że oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. Takie warunki pożyczki sprawiają, że jest ona nie tylko dostępna, ale również atrakcyjna dla każdego.

Jakie są kryteria przyznawania pożyczki dla każdego?

Kryteria przyznawania pożyczki dla każdego w instytucjach pozabankowych są zwykle mniej restrykcyjne niż w banku. Wniosek o pożyczkę jest bardzo prosty, wymaga podania podstawowych danych osobowych z dowodu osobistego, nie trzeba załączać żadnych dodatkowych dokumentów. W vivus.pl, aby złożyć wniosek o pożyczkę trzeba mieć 19-78 lat, posiadać aktualny dowód osobisty, numer telefonu komórkowego, adres email. Trzeba też posiadać konto bankowe, z którego w przypadku pierwszej pożyczki, należy wykonać przelew identyfikacyjny na kwotę 1gr lub 1zł w celu potwierdzenia danych.

Pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp. z o.o. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, www.vivus.com.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; całkowita kwota do zapłaty 1200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 30.04.2021 r.