Powrót

Pożyczka 500, 1000 i 1500 zł – na spełnienie marzeń

12.7.2016
Pożyczka 500, 1000 i 1500 zł – na spełnienie marzeń
Autor
Anna Dobrzanska

Potrzeba zmian lub sprawienia sobie małej przyjemności czasami jest na tyle silna, że trudno się przed nią powstrzymać. Co zrobić, kiedy nadarzy się niepowtarzalna okazja zobaczenia koncertu ukochanego zespołu, bilety prawie się wyprzedały, a tobie chwilowo brakuje gotówki? Może pożyczka rozwiąże problem.

500 zł na mniejsze zachcianki

Najczęściej bierzesz pożyczkę, bo brakuje ci pieniędzy, np. na zapłacenie dodatkowych rachunków lub inne niespodziewane wypadki.A gdyby tak czasami pomyśleć o sobie i spełnić jakąś małą zachciankę? Za kwotę do 500 zł możesz:

 • zrobić kursu makijażu,
 • zapisać się na warsztaty fotograficzne,
 • wybrać się na przejażdżkę luksusowym samochodem,
 • zapisać się na kurs tańca,
 • wybrać się do SPA na masaż.

A może mała przyjemność w postaci zabiegu pielęgnacyjnego? Oczyszczanie twarzy, maseczka i odżywianie połączone z masażem to coś, co maksymalnie pozwoli się zrelaksować. Jeśli jednak potrzebujesz „mocniejszych wrażeń”, być może skusisz się na wizytę na strzelnicy? To także ciekawa opcja na prezent.

szybka pożyczka na prezenty dla niej

Kwoty do 1000 zł na większe przyjemności

 • Romantyczny weekend we dwoje w hotelu to marzenie wielu par, ale już tylko nieliczne decydują się na jego zrealizowanie. Przeszkodą może być chwilowy brak pieniędzy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zaciągnąć szybką pożyczkę, zwłaszcza gdy zbliża się ważna okoliczność, jak rocznica ślubu. Spędzenie czasu we dwoje w hotelu za miastem to koszt już poniżej 1000 zł.
 • Spełnianie własnych marzeń może być połączone z inwestycją w rozwój osobisty. Takie ulokowanie środków jest bezcenne. Jeśli zatem twoim marzeniem zawsze było posiadanie szczupłego i wyrzeźbionego ciała, dobrym pomysłem jest przeznaczenie gotówki na trenera personalnego, który pomoże w osiągnięciu upragnionego celu.
 • Marzenia często odnoszą się do pragnienia doznań, doświadczeń i wrażeń. Skok ze spadochronem lub na bungee? Kurs driftingu? Dlaczego nie! To zachcianki, które w większości można zrealizować znacznie poniżej kwoty 1000 zł.
szybka pożyczka na prezenty dla niego

Szybka pożyczka 1500 zł na duże prezenty

 • Wreszcie przyszedł czas na spełnianie większych marzeń. Takie kaprysy trzeba dobrze przemyśleć pod względem planowania budżetu. Jeśli tylko masz pewność, że uda ci się w stosownym czasie pokryć zobowiązanie, a istnieje ryzyko, iż oferta zagranicznej wycieczki last minute przejdzie koło nosa, dlaczego nie? Taki wyjazd w miejsce, w które dawno chciałeś się wybrać, zapewni niezwykłe doznania i pozwoli odpocząć od codziennych obowiązków.
 • Zakupy ze stylistą? Gadżet elektroniczny, który akurat jest w promocji? A może lot balonem? Niezależnie od tego, czy chcesz zaspokoić kaprys, czy też dokonać konkretnego zakupu, szybka pożyczka pomoże w spełnieniu marzenia. Dzięki niej chwilowy brak gotówki nie będzie już stał na przeszkodzie i nie będzie konieczne odłożenie realizacji na później.
 • Marzenia mogą być także związane z silną potrzebą zmian w życiu. Jeśli masz dość swojej pracy i myślisz o innym zawodzie, nic nie stoi na przeszkodzie, by pożyczone pieniądze przeznaczyć na kurs czy szkolenie. Zmiana kwalifikacji pomoże w znalezieniu bardziej satysfakcjonującego, a może także lepiej płatnego zajęcia. To inwestycja we własny rozwój, która zapewne zaprocentuje w przyszłości.
szybka pożyczka na prezenty dla pary
Szybka pożyczka
No items found.

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 04.04.2023r.

CHCĘ POŻYCZKĘ