Szybka kasa potrzebna nawet najlepiej zorganizowanym

Nigdy nie przewidzisz sytuacji, kiedy potrzebna będzie szybka kasa

 

 

Martyna niedawno kupiła mieszkanie. Na ten zakup odkładała pieniądze przez kilka lat. Wydawało jej się, że finanse ma pod kontrolą, więc bardzo szybko wypowiedziała wynajmowaną kawalerkę, żeby natychmiast przeprowadzić się do nowego mieszkania. Jednak w międzyczasie pojawiło się kilka problemów, które sprawiły, że potrzebna jej była naprawdę szybka kasa.

Szybka kasa ratunkiem w najtrudniejszych sytuacjach

szybka kasa– Ależ się cieszyłam! – opowiada 31-letnia Martyna. – Tyle czasu marzyłam o tym, żeby kupić mieszkanie. I w końcu się to udało. Wydałam absolutnie wszystko, co miałam na koncie oszczędnościowym, trochę pożyczyli mi rodzice, na część wzięłam kredyt, miałam oczywiście odłożone pieniądze także na remont. Wszystko wyliczyłam i stwierdziłam, że jestem w stanie przeprowadzić się w ciągu miesiąca.
Jednak nawet najdokładniejsza kalkulacja nie uchroniła Martyny przed problemami finansowymi. Okazało się, że podłoga w jej nowym mieszkaniu jest krzywa, a naprawa pochłonie wszystkie odłożone na remont pieniądze. Martyna potrzebowała naprawdę szybkiej kasy.

Poszukiwanie pieniędzy, czyli skąd wziąć szybką kasę

kasa na szybko

– Byłam naprawdę załamana – kontynuuje swoją opowieść Martyna. – Na wyrównanie podłogi, nowe wylewki, piankę i ponowne założenie paneli wydałam prawie wszystko. Zbliżał się termin, kiedy musiałam opuścić wynajmowane mieszkanie, a w nowym nie miałam nawet urządzonej kuchni. W zasadzie nie potrzebowałam dużo, ale lodówka na przykład by się przydała. Mogłam na jakiś czas przeprowadzić się do siostry, jednak przewożenie wszystkich rzeczy do niej i stłoczenie się w dwóch pokojach z jej trzyosobową rodziną… nie był to dobry pomysł. Postanowiłam zdobyć pieniądze, żeby jak najszybciej kupić najpotrzebniejsze rzeczy i zamieszkać od razu u siebie.
Martyna nie mogła już zwrócić się do rodziców. I tak już pożyczyli jej trochę pieniędzy na zakup mieszkania. Miała także niewielki kredyt w banku i, jako osoba o nieregularnych dochodach, nie dostałaby kolejnego.
– Postanowiłam poszukać wiarygodnej firmy pożyczkowej – wyznaje Martyna. – I była to naprawdę najlepsza decyzja.

Jak szybka jest szybka kasa?

– Na początku trochę się denerwowałam, bo nigdy nie brałam pożyczki pozabankowej. Ale byłam naprawdę zdesperowana, bardzo chciałam mieszkać już u siebie. Szybko przejrzałam fora i opinie internautów, policzyłam wszystkie „za” i „przeciw” i znalazłam firmę pożyczkową idealną dla siebie. Wszystko przebiegło błyskawicznie. Wypełniłam wniosek na stronie internetowej, kilka chwil zajęła jego weryfikacja i jakieś kilkanaście minut później miałam pieniądze na koncie. Dwa dni potem w moim nowym mieszkaniu już stała lodówka. Na dodatek okazało się, że pierwsza pożyczka jest całkiem za darmo, więc mogłam wziąć większą kwotę, skoro nie musiałam dodatkowo płacić prowizji ani odsetek. Od razu kupiłam też zasłonki i różne drobiazgi, dzięki którym milej się mieszka. Mogłam się wprowadzać!