Pożyczki pozabankowe

Tak łatwo jeszcze nie było – sprawdź naszą pożyczkę pozabankową

Pożyczka pozabankowa to określenie na pożyczkę od pożyczkodawcy innego niż bank. Najczęściej pożyczkami pozabankowymi określa się zobowiązania, które Klienci zaciągają w firmie pożyczkowej, w SKOK-u, u osoby prywatnej lub decydując się na pożyczkę społecznościową. Jedną z najbardziej popularnych firm pożyczkowych jest Vivus, ponieważ tam pierwsza pożyczka pozbawiona jest prowizji i odsetek (RRSO 0%), a cały proces przebiega szybko i bezpiecznie.

Pożyczka pozabankowa

Pożyczki pozabankowe to nasza specjalność – wystarczy minimum formalności, żebyś cieszył się maksymalną wygodą. Jedyne, co musisz mieć to dowód osobisty, aktywny telefon i konto bankowe w Polsce. U nas pożyczka pozabankowa online to sama przyjemność – szybko, bez stosów papierów i komfortowo. Żeby wnioskować o pożyczkę pozabankową przez Internet w Vivus nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy kilka kliknięć, abyś prędko uzyskał dodatkowe środki. Szybka ocena zdolności kredytowej, ekspresowe otrzymanie pieniędzy i krótki termin spłaty – to właśnie nasze znaki rozpoznawcze.

Dlaczego warto?

Minimum formalności

Aby wziąć u nas pożyczkę, nie musisz przedstawiać setek zaświadczeń, umów i papierów. Wystarczy jedynie dowód, abyś mógł mieć kilka chwil później dodatkowe środki na koncie.

Niezwykle szybko

Działamy błyskawicznie, ponieważ dbamy o naszych Klientów. Sprawdź jak szybko od pozytywnego rozpatrzenia twojego wniosku będziesz mieć pieniądze na koncie.

Krótki okres spłaty

Oddajesz pożyczoną sumę w terminie od 1 do 30 dni. Gdy stwierdzisz, że 30 dni to dla ciebie za mało, istnieje również możliwość przedłużenia terminu spłaty o 7, 14 lub 30 dni.

Pierwsza pożyczka pozabankowa – jasne, przejrzyste zasady

Pożyczka pozabankowa jest znakomitym sposobem na podreperowanie budżetu szybko i bez komplikacji. By rozpocząć cały proces, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie, wypełniając formularz lub zadzwonić. Mamy łatwe i czytelne procedury, czego przykładem jest pierwsza pożyczka za darmo dla nowych Klientów. Zwracasz nam tyle, ile pożyczyłeś, bez żadnych dodatkowych kosztów czy prowizji. Działamy błyskawicznie, a nasze pożyczki pozabankowe dostarczane są niezwykle szybko po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Zapraszamy Cię do nas.

Sprawdź pożyczkę pozabankową – Vivus nie komplikuje


Weź pożyczkę i żyj po swojemu!

Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawcą jest VIVUS Finance sp. z o.o.

Poznaj historię Basi, która wzięła pożyczkę na wesele córki

„Trudno dostać kredyt w banku, zwłaszcza gdy ktoś ma tak niskie dochody jak ja. Mam 49 lat i jestem na rencie. Banki nie biorą jednak pod uwagę faktu, że nie prowadzę wystawnego stylu życia i nie mam dużych potrzeb finansowych. Wyprawienie córki na własną drogę życia to jedna z niewielu rzeczy, na których mi zależało. Nie mogłam prosić o pożyczkę nikogo z rodziny, bo urządzaliśmy to wesele przecież też dla nich. Skoro bank mi odmówił, firma pożyczkowa była dla mnie jedynym sensownym wyjściem. Nie chcę nikomu się tłumaczyć, po co potrzebuję pieniędzy, ani nie muszę przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, a w Vivusie nikt tego nie żąda.” – opowiadała Barbara

Ślub

„To moja jedyna córka, więc chciałam, aby ten dzień był dla niej wyjątkowy. Wystawne wesele urządza się tylko raz w życiu. Mam trochę oszczędności odłożonych na ten cel, ale one nie wystarczą. Pożyczka pozabankowa pozwoli nam zorganizować tę uroczystość tak, jak wymarzyła to sobie moja córka.” – odparła Barbara

Barbara wzięła pożyczkę, choć nigdy wcześniej nie korzystała z tego typu rozwiązań. Jako nowy klient mogła liczyć na pożyczkę za darmo bez żadnych dodatkowych kosztów.

Zalety pożyczki w Vivus

Ekspresowa pożyczka

Ekspresowa pożyczka

Czas od momentu wydania pozytywnej decyzji kredytowej do otrzymania przelewu na konto jest bardzo krótki, jeśli masz konto w jednym z tych banków: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Millenium Bank, PKO Bank Polski.

 
Wygodna spłata

Wygodna spłata

Udzielamy pożyczek z krótkim terminem spłaty, do 30 dni. Jeśli jednak nie będziesz miał możliwości zrobić tego w ustalonym czasie, bez problemu przedłużysz spłatę pożyczki o 7, 14 lub 30 dni.

 
Pierwsza pożyczka za darmo

Pierwsza pożyczka za darmo

Jeśli bierzesz u nas swoją pierwszą pożyczkę, nie musisz przejmować się dodatkowymi kosztami. Spłacasz swoje zobowiązanie w tej samej kwocie, którą zaciągnąłeś (RRSO 0%) – możesz wziąć nawet do 3000 zł. Pieniądze na ciebie czekają – zarejestruj się i złóż wniosek.

 

FAQ

Nie chcę korzystać z pożyczki prywatnej od rodziny, ponieważ obawiam się pogorszenia relacji z bliskimi. Chciałbym wziąć pożyczkę pozabankową, ale boję się formalności i procedur. Wiem, że banki wymagają dużo dokumentów, ale jak to wygląda w przypadku firm pożyczkowych?

Naszym znakiem rozpoznawczym jest minimum formalności. Tak naprawdę cała procedura zamyka się w 3 prostych krokach: 1. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na stronie – miej wtedy przy sobie dowód osobisty. 2. Potem musisz potwierdzić swoje dane, przelewając nam jeden grosz. 3. Następnie już tylko czekasz na pozytywną decyzję. Oprócz dowodu osobistego musisz jeszcze tylko posiadać konto w banku i aktywny numer telefonu.


Mam problemy finansowe, ale nie chcę martwić swojej rodziny. Czy biorąc pożyczkę pozabankową nie muszę obawiać się, że ktoś się o tym dowie?

Bezpieczeństwo Klientów i poufność są w naszej firmie priorytetem. Nie informujemy o tym, kto i na jaką kwotę wziął u nas pożyczkę, ponieważ strzeżemy danych osobowych pożyczkobiorców.


Pożyczając pieniądze od rodziny, nie martwię się, że mi odmówią, bo nie musze przedstawiać im żadnych zaświadczeń o zarobkach. Jakie dokumenty potrzebne są do tego, aby ubiegać się o pożyczkę pozabankową?

Jedynym dokumentem jakiego potrzebujesz jest dowód osobisty. Nie musisz przedstawiać zaświadczenia o zarobkach. Nie potrzebujemy też twojej umowy i wyciągów z konta. Ułatwiamy wszystkie procedury, dlatego też wszystkie formalności realizujemy przez Internet.


Nie mam wysokich wpływów, ponieważ przysługuje mi jedynie renta. Czy mam szansę na otrzymanie pożyczki pozabankowej?

Tak, renciści też mają szansę na otrzymanie pożyczki pozabankowej w Vivus. Na pozytywne rozpatrzenie wniosku nie ma także wpływu to, z jakiego tytułu przysługują ci te pieniądze.


Potrzebuję pilnie pieniędzy, jednak nigdy nie brałem kredytu ani pożyczki. Gdzie bardziej opłaca mi się wziąć pożyczkę? W banku, od znajomych, a może w firmie?

Najbardziej zatem opłaca ci się wziąć pierwszą pożyczkę w Vivus – bez dodatkowych kosztów i wciągania w twoje finanse bliskich. Nowi Klienci mają w naszej firmie specjalne przywileje. Jeśli jest to twoje pierwsze zobowiązanie, otrzymujesz pierwszą pożyczkę za darmo. To znaczy, że oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś, ani złotówki więcej. Oprocentowanie w skali roku zatem wynosi 0%, a RRSO to również 0%.