vivus star

Jak spełniają się marzenia? Poznaj historię Maćka „Maczo” Kuśmierza

Marzenia nie spełniają się same z siebie. To my musimy zapracować na ich realizację. Przekonał się o tym Maciej „Maczo” Kuśmierz, zwycięzca konkursu Vivus Star. Co o nim wiemy? Ma 24 lata i pochodzi z podwarszawskiego Wołomina. Jego artystyczna droga zaczęła się od tego, że pisał piosenki i marzył o tym, aby kiedyś zaśpiewać na wielkiej scenie.

 

Od marzenia do spełnienia

 

Realizację każdego marzenia rozpoczyna odpowiedź na pytanie: co właściwie chcę osiągnąć? Ważne jest to, aby dobrze ją sformułować. Oczywiście to dopiero początek. Kiedy już określimy swój cel, warto zacząć zastanawiać się nad posiadanymi środkami i możliwościami, które się przed nami otwierają.

Tak właśnie postąpił Maciej. Nie poprzestał na marzeniach o karierze scenicznej i na pisaniu piosenek do szuflady. W maju samodzielnie nagrał teledysk do piosenki „Tak szalona miłość (Zuzia)”. Kilka dni po opublikowaniu wideoklipu dowiedział się od brata o konkursie Vivus Star. Sam przyznaje, że zupełnie nie spodziewał się zwycięstwa. Stanął bowiem w szranki z artystami rozpoznawalnymi w branży. Mimo to jego utwór „Tak szalona miłość”, opowiadający historię zauroczenia przypadkowo spotkaną dziewczyną, podbił serca największej liczby fanów i spodobał się jury.

Już tydzień po ogłoszeniu wyników konkursu Maczo występował na Polo TV Hit Festival w Szczecinku. Debiutował obok największych gwiazd muzyki disco polo, a widownia przyjęła jego występ z ogromnym entuzjazmem. Podczas następnych koncertów zjednywał sobie kolejnych fanów.

 

Pierwsze sukcesy – i co dalej?

 

Po podjęciu działań w kierunku spełnienia marzeń i po pierwszych sukcesach warto na chwilę się zatrzymać. To najlepszy moment na zadanie sobie pytania: czy na pewno idę w dobrym kierunku? Maciek może odpowiedzieć na nie twierdząco. Do niedawna nieznany nikomu chłopak z Wołomina w przeciągu niecałego miesiąca udowodnił, że ma potencjał, aby stać się prawdziwą gwiazdą disco polo. Oczywiście jest świadomy, że to dopiero początek jego drogi.

Jakie są jego plany na najbliższy czas? Nagrodą w konkursie Vivus Star, oprócz udziału w koncertach, była możliwość nagrania własnego teledysku oraz wydanie singla. Maczo jest zatem o krok od osiągnięcia celu. Czy to mu się uda? Na razie wygląda na to, że czuje się w świecie show biznesu jak ryba w wodzie. Jednak wciąż stoi przed nim wiele wyzwań. Przede wszystkim czeka go intensywna praca w studiu nagraniowym oraz na planie wideoklipu. Artysta jednak jest pełen energii i ma zamiar spełnić oczekiwania publiczności oraz zrealizować marzenie swojego życia.