Powrót
31/1/2017

Nagrody dla Vivus.pl – aż trzy statuetki!

Autor
Anna Dobrzanska

Vivus został niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej gali Loan Magazine Awards 2016. Za ubiegły rok dostaliśmy trzy nagrody – za Mikropożyczkę Roku, Markę Roku i Reklamę Roku.

Marek Bosak, dyrektor ds. komunikacji marki Vivus, który odebrał statuetki w imieniu firmy, został uhonorowany także nagrodą indywidualną – PR Managera Roku. Vivus to jedyna firma wyróżniona na gali w aż tak wielu kategoriach.

Loan Magazine Awards 2016 wybiera najlepszych na rynku pożyczek

Gala Loan Magazine Awards 2016 ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług na rynku pożyczek pozabankowych. Odbyła się 26 stycznia 2017 roku we Wrocławiu. W trakcie uroczystości przeprowadzono aukcję charytatywną, z której dochód – ponad 55 tysięcy zł – został przekazany na pomoc dzieciom z chorobą nowotworową.

loan magazine awards 2016

Firma pożyczkowa godna zaufania

Dlaczego aż trzy nagrody dla Vivus.pl to ważna informacja z punktu widzenia klientów? Organizator gali, Loan Magazine, opracował kodeks postępowania dla firm z sektora pozabankowego. Nakłania on do przestrzegania interesów zarówno pożyczkodawcy, jak i pożyczkobiorcy. Przedstawiciele branży spełniający określone kryteria są honorowani specjalnym certyfikatem „Odpowiedzialnego pożyczkodawcy”. Loan Magazine chce podkreślać wiarygodność instytucji pozabankowych, działających zgodnie z prawem i etyką. Nagrody od takiej kapituły oznaczają, że wyróżniona nimi firma jest godna zaufania.

Bo tylko z takim partnerem warto spełniać marzenia i żyć po swojemu. Sprawdź, jak robią to inni na filmiku, który zdobył tytuł Reklamy Roku.

Źródło: https://loan-magazine.pl/loan-magazine-awards-2016-znamy-najlepszych/

No items found.

Najnowsze porady