Powrót
16/1/2018

„Każdy może spełniać swoje marzenia, wystarczy tylko chcieć”. Gwiazda disco twarzą marki Vivus.pl

„Każdy może spełniać swoje marzenia, wystarczy tylko chcieć”. Gwiazda disco twarzą marki Vivus.pl
Autor
Anna Dobrzanska

Z dumą informujemy, że naszym ambasadorem zgodził się zostać Mr Hi’s, gwiazda muzyczna, która szturmem podbija rynek. Od dawna szukaliśmy kogoś, kto reprezentuje bliskie nam wartości, jest inspirujący i charyzmatyczny. Kogoś, za kim idą tłumy. I znaleźliśmy.

W ostatnim czasie jego przebój „Kasę bierz” nie schodzi z pierwszych miejsc na listach przebojów.

Obejrzyj teledysk do piosenki „Kasę bierz” TUTAJ>>

Mr Hi’s, mimo trudnych muzycznych początków, nigdy się nie poddał. Jego wytrwałość się opłaciła – po latach koncertowania w klubach, w końcu został zauważony i błyskawicznie stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych oraz najlepiej rozpoznawalnych disco-popowych muzyków. Teraz, oprócz kariery muzycznej, Mr Hi’s wykorzystuje swoją popularność do tego, by promować bliskie mu postawy, takie jak wytrwałe dążenie do celu i życie pełnią życia. Artysta od lat umiejętnie łączy pracę nad kolejnymi albumami z podróżowaniem po świecie, spędzaniem czasu z przyjaciółmi i kultywowaniem swojej pasji, jaką jest sport.

– Chcę pokazać moim fanom, że każdy może spełniać swoje marzenia, wystarczy tylko chcieć – deklaruje sam Mr Hi’s. – Liczę, że dzięki współpracy z Vivusem mój ulubiony zielony kolor nie będzie już barwą zazdrości, lecz stanie się kolorem hajsu i nadziei na to, że będzie najsss – dodaje.

No items found.

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 01.07.2022 r.

Najnowsze porady

CHCĘ POŻYCZKĘ