Powrót

„Każdy może spełniać swoje marzenia, wystarczy tylko chcieć”. Gwiazda disco twarzą marki Vivus.pl

16.1.2018
„Każdy może spełniać swoje marzenia, wystarczy tylko chcieć”. Gwiazda disco twarzą marki Vivus.pl
Autor
Anna Dobrzanska

Z dumą informujemy, że naszym ambasadorem zgodził się zostać Mr Hi’s, gwiazda muzyczna, która szturmem podbija rynek. Od dawna szukaliśmy kogoś, kto reprezentuje bliskie nam wartości, jest inspirujący i charyzmatyczny. Kogoś, za kim idą tłumy. I znaleźliśmy.

W ostatnim czasie jego przebój „Kasę bierz” nie schodzi z pierwszych miejsc na listach przebojów.

Obejrzyj teledysk do piosenki „Kasę bierz” TUTAJ>>

Mr Hi’s, mimo trudnych muzycznych początków, nigdy się nie poddał. Jego wytrwałość się opłaciła – po latach koncertowania w klubach, w końcu został zauważony i błyskawicznie stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych oraz najlepiej rozpoznawalnych disco-popowych muzyków. Teraz, oprócz kariery muzycznej, Mr Hi’s wykorzystuje swoją popularność do tego, by promować bliskie mu postawy, takie jak wytrwałe dążenie do celu i życie pełnią życia. Artysta od lat umiejętnie łączy pracę nad kolejnymi albumami z podróżowaniem po świecie, spędzaniem czasu z przyjaciółmi i kultywowaniem swojej pasji, jaką jest sport.

– Chcę pokazać moim fanom, że każdy może spełniać swoje marzenia, wystarczy tylko chcieć – deklaruje sam Mr Hi’s. – Liczę, że dzięki współpracy z Vivusem mój ulubiony zielony kolor nie będzie już barwą zazdrości, lecz stanie się kolorem hajsu i nadziei na to, że będzie najsss – dodaje.

No items found.

Całkowita kwota pożyczki 1100 zł
Całkowita kwota do spłaty 1100 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 100 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 100 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 15.02.2024 r.

CHCĘ POŻYCZKĘ