Powrót
16/1/2018

„Każdy może spełniać swoje marzenia, wystarczy tylko chcieć”. Gwiazda disco twarzą marki Vivus.pl

Autor
Anna Dobrzanska

Z dumą informujemy, że naszym ambasadorem zgodził się zostać Mr Hi’s, gwiazda muzyczna, która szturmem podbija rynek. Od dawna szukaliśmy kogoś, kto reprezentuje bliskie nam wartości, jest inspirujący i charyzmatyczny. Kogoś, za kim idą tłumy. I znaleźliśmy.

W ostatnim czasie jego przebój „Kasę bierz” nie schodzi z pierwszych miejsc na listach przebojów.

Obejrzyj teledysk do piosenki „Kasę bierz” TUTAJ>>

Mr Hi’s, mimo trudnych muzycznych początków, nigdy się nie poddał. Jego wytrwałość się opłaciła – po latach koncertowania w klubach, w końcu został zauważony i błyskawicznie stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych oraz najlepiej rozpoznawalnych disco-popowych muzyków. Teraz, oprócz kariery muzycznej, Mr Hi’s wykorzystuje swoją popularność do tego, by promować bliskie mu postawy, takie jak wytrwałe dążenie do celu i życie pełnią życia. Artysta od lat umiejętnie łączy pracę nad kolejnymi albumami z podróżowaniem po świecie, spędzaniem czasu z przyjaciółmi i kultywowaniem swojej pasji, jaką jest sport.

– Chcę pokazać moim fanom, że każdy może spełniać swoje marzenia, wystarczy tylko chcieć – deklaruje sam Mr Hi’s. – Liczę, że dzięki współpracy z Vivusem mój ulubiony zielony kolor nie będzie już barwą zazdrości, lecz stanie się kolorem hajsu i nadziei na to, że będzie najsss – dodaje.

No items found.

Najnowsze porady