iTaxi & Vivus

Dotychczasowi Klienci
Wybierz kwotę pożyczki i wpisz kod promocyjny z ulotki ITaxi – prowizja od wypłacanej kwoty pożyczki zostanie obniżona o 20% RRSO 819,12%

ZALOGUJ SIĘ

Nowi Klienci
Nie brałeś nigdy pożyczki na Vivus.pl – wypełnij formularz swoimi danymi i wpisz kod promocyjny – dzięki temu pożyczkę będziesz mógł spłacić 30 dni później – po 91 dniach. RRSO 0%

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł
Całkowita kwota do spłaty 1000 zł
Całkowity koszt pożyczki 0 zł
Oprocentowanie w skali roku 0%
Umowa na 61 dni

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 01.07.2022 r.

Jak to działa?

Zemas procentu likmes un dažādi sadarbības partneru piedāvājumi

Promocja tylko dla klientów iTaxi

Wykorzystaj kod promocyjny z ulotki iTaxi by skorzystać z promocji

Zemas procentu likmes un dažādi sadarbības partneru piedāvājumi

Oddajesz tyle, ile pożyczasz

PIerwsza pożyczka całkowicie za darmo – RRSO 0%

Zemas procentu likmes un dažādi sadarbības partneru piedāvājumi

Na spłatę pierwszej pożyczki masz aż 91 dni

Jeśli wykorzystasz kod promocyjny z ulotki iTaxi

Zemas procentu likmes un dažādi sadarbības partneru piedāvājumi

Kolejna pożyczka 20% taniej

Kod promocyjny obniża prowizję od wypłacanej kwoty pożyczki o 20%

Szczegółowe warunki promocji

Skorzystanie z promocji wymaga wpisania kodu:

1.

Przy kolejnej pożyczce – na Profilu Klienta lub podczas aplikowania o pożyczkę przez telefon

2.

Przy pierwszej pożyczce – w formularzu rejestracyjnym

Ważna informacja dotycząca kolejnej pożyczki!

Twój Kod Rabatowy obejmuje prowizję na pierwszą wypłaconą w ramach umowy kwotę. W przypadku wypłaty Pożyczki jednorazowo w wysokości Całkowitej Kwoty Pożyczki – Rabat na prowizję obejmuje prowizję dla całej Pożyczki. Jeżeli jednak zdecydujesz się na wypłatę Pożyczki w Transzach – Rabat na prowizję zostanie udzielony wyłącznie na prowizję od kwoty wypłacanej, jako pierwsza (pierwsza wypłata Transzy w ramach danej Umowy), Rabat na prowizję nie będzie natomiast udzielony na prowizję od kolejnych Transz Pożyczki.

Przykład:

Całkowita Kwota Pożyczki wynosi 7500 zł, Uczestnik we Wniosku o kolejną Pożyczkę wniósł o natychmiastową wypłatę tylko części z dostępnej Całkowitej Kwoty Pożyczki w kwocie 3000 zł, pozostała kwota 4500 zł może zostać wypłacona w ramach kolejnych Transz Pożyczki – w tym przypadku Rabat na prowizję udzielany jest wyłącznie na prowizję od pierwszej wypłacanej kwoty, tj. 3000 zł.

Regulamin promocji ITaxi- pdf


Organizatorem promocji „ITaxi” i pożyczkodawcą jest Vivus Finance sp. z o.o. Warunkiem udziału w promocji jest wykorzystanie Kodu promocyjnego w Czasie Trwania Promocji wskazanego w ulotce reklamowej, w sms lub e-mail przekazanych po realizacji przejazdu taksówką. Promocja dla pierwszej pożyczki polega na wydłużeniu przez Organizatora terminu spłaty Całkowitej Kwoty do Zapłaty o dodatkowe 30 dni w stosunku do domyślnie oferowanego przez Organizatora terminu spłaty dla pierwszej pożyczki, bez ponoszenia przez Uczestnika dodatkowego kosztu związanego z przedłużeniem terminu spłaty, w szczególności odsetek, pod warunkiem wykorzystania kodu promocyjnego. Promocja dla kolejnej pożyczki polega na udzieleniu Pożyczkobiorcy 20% zniżki na prowizję od pierwszej wypłaconej kwoty (transzy) w ramach pożyczki wnioskowanej z wykorzystaniem kodu promocyjnego. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i promocjami Organizatora.

Pierwsza pożyczka:

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, www.vivus.pl/61, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1400 zł; całkowita kwota do zapłaty 1400 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 61 dni. Stan na 03.01.2022 r.”

Kolejna pożyczka:

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl, aplikacji mobilnej Vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 819,12% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 6000 zł; całkowita kwota do zapłaty 7200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 7,2%; całkowity koszt pożyczki 1200 zł (prowizja 1164,49 zł, odsetki 35,51 zł); umowa na 30 dni. Stan na 03.01.2022 r.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie

Tavs telefona numurs netiks izmantots priekš mārketinga aktivitātēm kā arī netiks nodots trešajām personām.

Paldies! Jūsu iesniegums ir saņemts!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Twój numer telefonu jest bezpieczny, nie będzie udostępniany osobom trzecim i nie będziesz otrzymywać żadnych informacji marketingowych.