Telefon
221 221 227
E-mail
Czat
Kliknij, aby porozmawiać z konsultantem

3 proste kroki i otrzymasz pieniądze na swoje konto!

 1. 3 proste kroki i otrzymasz pieniądze na swoje konto!

  Na stronie internetowej Vivus.pl wybierz kwotę i termin pożyczki. Kliknij przycisk "Weź pożyczkę" i postępuj zgodnie z dalszą instrukcją. Aby otrzymać pożyczkę od Vivus.pl musisz być rezydentem Rzeczypospolitej Polskiej w wieku od 20 do 75 lat i nie posiadać zaległości w płatnościach. Rejestrując się w Vivus.pl podaj swoje imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego przelej 1 grosz (0,01 PLN) ze swojego konta bankowego na nasz rachunek. Dzięki temu będziemy wiedzieli, na które konto ma być przekazana pożyczka.

  Opłatę 0,01 PLN dokonujesz tylko raz – podczas rejestracji.

  Pamiętaj:
  Podczas dokonywania wpłaty wprowadź następujący tytuł przelewu, inaczej wpłata nie zostanie przyjęta:
  "Potwierdzam rejestrację i zgadzam się na umowę pożyczki Vivus.pl nr. (Wpisz swój numer rejestracji*)"
  * Numer rejestracji przesłaliśmy do Ciebie w wiadomości e-mail

 2. Zgłoś się po pożyczkę

  Sposób 1. Pożyczaj przez internet!

  Wejdź na swój profil w Vivus.pl. Po wybraniu kwoty pożyczki oraz okresu, na który chcesz otrzymać pożyczkę, kliknij przycisk "Weź pożyczkę". Zatwierdź kwotę i okres pożyczki, naciskając "Akceptuję"

  Sposób 2. Pożyczaj przez telefon!

  Po rejestracji w systemie, zadzwoń na numer 221 221 227 i podaj potrzebną kwotę i okres, na jaki ma być udzielona pożyczka.

 3. Pieniądze w 15 minut

Pieniądze otrzymasz w ciągu 15 minut po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku (dotyczy pożyczkobiorcy posiadającego rachunek bankowy w tym samym banku, co pożyczkodawca: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Bank Pocztowy, Getin Bank, ING Bank, Kredyt Bank, Millennium Bank, PKO Bank Polski).