Promocja

Masz pożyczkę w Vivus?
Kup OC i odbierz 200 zł!

Chcę OC i 200 zł

Kończy Ci się OC samochodu i szukasz najtańszej oferty

Weź pożyczkę i skorzystaj ze specjalnej oferty na OC samochodu przygotowanej dla kliKentów Vivusa przez firmę Beesafe. Jeżeli weźmiesz pożyczkę a następnie wykupisz OC, otrzymasz od nas 200 zł zwrotu na konto.

Kup OC najpóźniej do 31.12.2023r.

Jak skorzystać z promocji

1

Weź pożyczkę na Vivus.pl w czasie trwania promocji.

Na stronie beesafe.pl wpisz numer pożyczki zaciągniętej w trakcie trwania promocji w Vivusie (numer ten znajdziesz na swoim Profilu Klienta)

2
3

Wykup OC dla samochodu osobowego na stronie beesafe.pl najpóźniej do 31.12.2023r. i opłać należną składkę za ubezpieczenie.

Po wykupieniu polisy otrzymasz od nas 200 zł zwrotu na konto bankowe widoczne na Profilu Klienta na Vivus.pl, nie później niż w ciągu 14 dni od wykupienia polisy.

4

Pamiętaj! Warunkiem skorzystania z Promocji jest otrzymanie wiadomości e-mail oraz wykupienie OC do 31.12.2023r.

Nie potrzebujesz teraz OC?
Nie szkodzi!

Podaj nam miesiąc kiedy kończy się OC Twojego samochodu, a my w odpowiednim momencie przyślemy do Ciebie e-mail z propozycją ubezpieczenia od Beesafe. Jeśli skorzystasz z naszej propozycji, 200 zł wróci na Twoje konto!

Dlaczego warto kupić
ubezpieczenie na beesafe.pl

Wybierz kwotę

Beesafe jest agentem firmy ubezpieczeniowej Compensa TU SA

a obie firmy są częścią międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Kupując ubezpieczenie w renomowanego ubezpieczyciela.

Wybierz okres spłaty

W Beesafe możesz wycenić ubezpieczenie samochodu

najprościej i najszybciej, jak się da – wystarczy podać:
• numer rejestracyjny auta
• swoją datę urodzenia

Sprawdź więc już dziś warunki ubezpieczenia na stronie beesafe.pl – wycena nic nie kosztuje i potrzebujesz na nią jedynie chwilę.

Wybierz kwotę

Wycena jest ważna 3 miesiące

możesz więc zrobić ją już dzisiaj, nawet jeżeli twoje OC wygasa dopiero za 3 miesiące. Jeżeli wykupisz polisę w ciągu 3 miesięcy od dnia otrzymania naszej oferty, dostaniesz 200 zł zwrotu na konto od Vivus.pl

Wybierz kwotę

Link do strony Beesafe

Pamiętaj, że warunkiem skorzystania z promocji jest przejście na stronę Beesafe z linku, który otrzymałeś mailem i/lub smsem od Vivusa.