UBEZPIECZENIE PODRÓŻNE „DALEKO OD DOMU”

Razem z AXA Assistance zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i pomożemy Ci z nieprzewidzianymi wydarzeniami podczas podróży. Ubezpieczenie pokrywa m.in. koszty leczenia, odwołane loty i ubezpieczenie bagażu w razie nieprzewidzianych wydarzeń. Ty nie musisz o nic się martwić i cieszysz się podróżą. Pamiętaj, żeby zapoznać się z OWU.

KUP ubezpieczenie tutaj

Powypadkowe ubezpieczenie medyczne „CASCO MEDIPLAN”

W sytuacji gdy Ty lub Twoi pasażerowie ulegniecie wypadkowi drogowemu, AXA Assistance zorganizuje niezbędne leczenie i pokryje jego koszty. Wystarczy, że skontaktujesz się z Centrum Pomocy AXA Assistance czynnym 24 godziny na dobę! Pamiętaj, żeby zapoznać się z OWU.

KUP ubezpieczenie tutaj

UBEZPIECZENIE MEDYCZNE „MEDITRAVEL”

W ramach ubezpieczenia od AXA Assistance otrzymasz dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań specjalistycznych w placówkach na terenie całego kraju oraz podczas podróży zagranicznych na terenie niemal całej Europy. W rozszerzonych wersjach pakietów masz również zagwarantowaną wizytę domową lekarza, i zwrot opłat za leki, a także domowe Assistance, w ramach którego otrzymasz pomoc specjalistów w przypadku awarii w domu.

KUP ubezpieczenie tutaj

Soonly Finance Sp. z o.o. pośredniczy w sprzedaży ubezpieczeń AXA Assistance (Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce).

PDF
Ogólne warunki ubezpieczenia „Daleko od Domu”
PDF
Ogólne Warunki Ubezpieczenia „Casco MediPlan”
PDF
Ogólne Warunki Ubezpieczenia „MediTravel”